طراحی سایت

bg-develop

مشاوره و تشخیص نیازهای مشتری

پس از ارتباط مشتری با شرکت ، کارشناسان ما کلیه درخواستها و نیازمندیهای مشتری را از طریق اصول مناسب بازاریابی و تجارت الکترونیکی ، استخراج کرده و با توجه به زمینه کاری مشتری پیشنهادهای خود را با مشتری درمیان میگذارند. با توجه به زمینه کاری مشتری یک یا چند جلسه به صورت تلفنی و یا حضوری انجام میشود که حاصل این مذاکرات تشخیص نیازمندی های مشتری می باشد.

انتخاب قالب مناسب

معما چو حل گشت آسان شود.

پس از تشخیص نیازهای مشتری که از مهمترین بخش های طراحی سایت در شرکت ما می باشد ، قالب مناسب برای مشتری انتخاب شده ، شخصی سازی شده و برای تایید در اختیار مشتری قرار می گیرد.

Graphic-Design-C

طراحی گرافیکی

آیا می دانید رنگ ها چقدر در کسب و کار شما موثر هستند ؟

می توانید این موضوع را با کمک کارشناسان ما و انتخاب رنگ مناسب برای وب سایت خود امتحان کنید. همچنینی کارشناسان ما می توانند وب سایت ، عکس ها ، صفحات و حتی منو ها را با توجه به رنگ سازمانی شما ، رنگ آمیزی و طراحی کنند

پیاده سازی قالب

بارها و بارها این شعر را شنیده ایم:

خشت اول چون نهد معمار کج

تا ثریا می رود دیوار کج

از مراحل مهم و اساسی طراحی سایت ، پیاده سازی مناسب و اصولی وب سایت با توجه به استانداردهای جهانی می باشد. تلاش ما اینست که این مهم را رعایت کرده و به آن پایبند باشیم. چون خیلی مهم است که گام اول را برای ورود به تجارت الکترونیک چگونه برداریم. از طرفی مهم است که وب سایت شما در اکثر تبلت ها ، گوشه های موبایل و مرورگرها بدون مشکل دیده شود.

verification-of-delivery-list-clipboard-symbol
mobile-app-strategy

تحویل سایت طراحی شده

وقتی که همه چیز آماده و مهیا شد باید نتیجه فعالیت های چند روزه و یا چند ماهه کارشناسان ما به مشتری تحویل شود تا مشتری پیاده سازی ایده های خود را در دنیای مجازی لمس کند. زیرا قرار است سالها و سالها در دنیای مجازی نماد فعالیت او باشد.

محتوا گذاری اولیه

حالا وقت آن است که سراغ محتوا گذاری برویم. چون بارها و بارها مشاهده شده است که وب سایت هایی با طراحی بسیار قوی بعلت نداشتن محتوای مناسب و خوب ، یا دیده نشده اند و یا اینکه از دنیای تجارت الکترونیک کنار زده شده اند. چرا که غالبا مشتریان به دنبال محصول و خدماتی می گردند که آن ها را از لحاظ فنی و اطلاع رسانی محصول راضی کند. این موضوع مهم محقق نمی شود مگر با داشتن محتوای مناسب . کارشناسان ما می توانند شما را برای داشتن محتوای مناسب یاری دهند.

با توجه به استانداردهای جهانی می باشد. تلاش ما اینست که این مهم را رعایت کرده و به آن پایبند باشیم. چون خیلی مهم است که گام اول را برای ورود به تجارت الکترونیک چگونه برداریم. از طرفی مهم است که وب سایت شما در اکثر تبلت ها ، گوشه های موبایل و مرورگرها بدون مشکل دیده شود.

multi-cms-twb
Help-Desk
//]]>