سئو

خانه سئو

سئو چیست؟

Search Engine Optimization(seo)

دانش و تکنیک بهینه سازی کد، محتوی و ساختار یه وب سایت که باعث نمایش لینک سایت شما در موتورهای جستجو با کلمات کلیدی و ترکیب های خاص کلمات می شود. در مارکتینگ همواره هدف نهایی برگشت سود از سرمایه گذاری است و خدمات سئو این امکان را میدهد تا با آوردن بازدید کننده ها از موتورهای جستجو این هدف را برای شما برآورد.
بسته سئو سایت

مزایای سئو

سئو بی شک یکی از اثرگذار ترین استراتژی های بازاریابی و فروش در دنیای دیجیتال می باشد. در حالیکه مزایای سئو (بهینه سازی) با افزایش رتبه شما در گوگل و دیگر موتورهای جستجو قابل شمارش نیست، برخی از آنها را در زیر برمیشمریم:

ترافیک بیشتر با ارجاع از موتورهای جستجو

جایگاه بالاتر  شما در موتورهای جستجو اعتبار و پرستیژ بالاتری برای برند شما به ارمغان خواهد آورد.
کسانی که از موتورهای جستجو به سایت شما میرسند مشتریان قوی تری هستند چرا که به دنبال کالا یا خدمات شما بوده اند.

انتخاب درست کلمات کلیدی

در این مرحله ما با استفاده از مشاوره و ابزارهای آنالیز ترافیک از منابع مختلف مهمترین کلمات مرتبط به زمینه کاری شما را کشف میکنیم. این کار تضمین خواهد کرد که موثرترین نتیجه را از نتایج موتورهای جستجو به دست آوریم. تمرکز اصلی ما روی کلمات دو یا چند بخشی خواهد بود زیرا برای تجارت های کوچک و متوسط نتایج با ارزش تری از نظر بازدید در مقایسه با هزینه زمانی خواهد داشت. یاد آور میشویم که مردم در دنیای امروز به صورت حرفه ای تری جستجو میکنند و این می تواند یک استراتژی با ارزش برای تجارت آنلاین شما باشد. جستجوی یک کلمه عمومی در زمینه کاری شما الزاما یک مشتری را به سایت شما نخواهد آورد.
سئو کلمات کلیدی
سئو وب سایت

ساخت لینک،بک لینک

ساخت بک لینک خوب برای سئو یک فاکتور اساسی به حساب می آید. مطمئنا اگر کاربر اینترنت باشید بارها و بارها با کلیک روی یک نوشته یا یک عکس به یک سایت دیگر هدایت شده اید. به این نوع از ارجاع بک لینگ گفته می شود و از نظر بهینه سازی(سئو) این سیستم مثل امتیاز دادن به سایت شماست، هر کلیک یک یا جند امتیاز. البته توجه داشته باشید که امتیاز به هر قیمتی نمیتواند برای شما مفید واقع شود. ما همواره استراتژی پاک را در به دست آوردن بک لینک دنبال میکنیم. داشتن لینک از وب سایت  هایی که در لیست سیاه موتورهای جستجو قرار دارند و یا با زمینه کاری  شما مرتبط نیستند می تواند یک امتیاز منفی باشد. ما با دقت بک لینک های شما را دنبال خواهیم کرد.

ما چطور به شما کمک میکنیم

پس از برپایی یک جلسه با حضور شما و کارشناسان ما، با استفاده از ابزارهای تحلیلی پیشرفته “محصول/ خدمات” شما و نیز بازار هدف آن را ارزیابی کرده و سپس به بهینه سازی صفحات وب سایت شما متناسب با آمار و اطلاعات به دست آمده می پردازیم. برای مهندسی محتوای سایت شما که یکی از مهمترین هاست با دو روش به شما خدمت رسانی خواهد شد:
۱- در صورت توافق ، کارشناسان ما تمامی محتوای مورد نیاز برای سایت شما را تولید و بارگذاری خواهند کرد.
۲- چارچوب تولید محتوا به نماینده شما آموزش داده خواهد شد و از این پس مسئولیت محتوا با نماینده شما می باشد. البته ما به صورت دوره ای صفحات مهم شما را آنالیز کرده و اشکالات طی دوره قرارداد گزارش خواهد شد.