سئو

[vc_row][vc_column width=”1/6″][vc_empty_space height=”32px”][/vc_column][vc_column width=”4/6″][vc_column_text]

سئو چیست؟

Search Engine Optimization(seo)

دانش و تکنیک بهینه سازی کد، محتوی و ساختار یه وب سایت که باعث نمایش لینک سایت شما در موتورهای جستجو با کلمات کلیدی و ترکیب های خاص کلمات می شود. در مارکتینگ همواره هدف نهایی برگشت سود از سرمایه گذاری است و سئو این امکان را میدهد تا با آوردن بازدید کننده ها از موتورهای جستجو این هدف را برای شما برآورد.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_empty_space height=”64px”][vc_separator color=”grey” align=”align_center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”717″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_rounded” align=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text css_animation=”right-to-left”]

مزایای سئو

سئو بی شک یکی از اثرگذار ترین استراتژی های بازاریابی و فروش در دنیای دیجیتال می باشد. در حالیکه سئو (بهینه سازی) با افزایش رتبه شما در گوگل و دیگر موتورهای جستجو قابل شمارش نیست، برخی از آنها را در زیر برمیشمریم:

[vc_icon icon=”tag” color=”text” size=”tiny” with_circle=”0″ link=”” external=”0″]ترافیک بیشتر با ارجاع از موتورهای جستجو

[vc_icon icon=”tag” color=”text” size=”tiny” with_circle=”0″ link=”” external=”0″]جایگاه بالاتر  شما در موتورهای جستجو اعتبار و پرستیژ بالاتری برای برند شما به ارمغان خواهد آورد.
[vc_icon icon=”tag” color=”text” size=”tiny” with_circle=”0″ link=”” external=”0″]کسانی که از موتورهای جستجو به سایت شما میرسند مشتریان قوی تری هستند چرا که به دنبال کالا یا خدمات شما بوده اند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Help-Desk
//]]>