قابلیتهای بسته های سایت

[vc_row][vc_column][vc_column_text]در زیر انواع بسته های طراحی سایت خود را با ذکر بخشی از قابلیت های آنها آورده ایم تا شما را در انتخاب یک بسته مناسب همراهی کنیم. در طراحی سایت شما نهایت کوشش را خواهیم کرد تا تکنولوژی های روز را بکار گرفته و نیز از نقطه نظر بازدید کننده رعایت تمامی اصول احترام متقابل را کرده باشیم.

بسته فروشگاهی(قیمت دو میلیون تومان)

طراحی سایت فروشگاهی

 

بسته طراحی سایت فروشگاهی شامل کلیه امکانات پایه وب سایت مانند: ایجاد ، ویرایش و مدیریت صفحات – مدیریت منوها – مدیریت فایل های چند رسانه ای – کنترل پنل قدرتمند کاربر محور – مدیریت تصاویر – گرافیک پایه ی وب سایت و … می باشد.

همچنین در بسته ی فروشگاهی کلیه ی امکانات لازم برای فروش محصولات ، امتیاز دهی، فروش ویژه ، دریافت و انتشار نظرات ، پرداخت آنلاین ، مدیریت مشتریان و … وجود دارد. توجه داشته باشید که به دلیل انعطاف پذیر بودن پلتفرم اجرایی ما، همواره این امکان وجود دارد تا سفارشی سازی مطابق نظر شما صورت پذیرد.

قالب های متنوع فروشگاهی موجود می تواند برآورنده نیازهای فنی و سلیقه ای شما مشتری ارجمند باشد. همچنین هسته قدرتمند موجود خیال شما را از بابت هرگونه نگرانی امنیتی راحت خواهد کرد.

از لینک زیر می توانید یک نمونه از فروشگاه الکترونیکی را مشاهده کنید.

 

بسته خبری( قیمت یک و نیم میلیون تومان)

طراحی سایت خبری

بسته خبری شامل کلیه امکانات پایه وب سایت مانند: ایجاد ، ویرایش و مدیریت صفحات – مدیریت منوها – مدیریت فایل های چند رسانه ای – کنترل پنل قدرتمند کاربر محور – مدیریت تصاویر – گرافیک پایه ی وب سایت و … می باشد.
همچنین بسته خبری دارای امکان ثبت و مدیریت اخبار، دسته بندی اخبار، افزودن تصویر به خبر، دریافت و مدیریت نظرات کاربران، سیستم امتیاز دهی اخبار، ارسال خبر از طریق ایمیل به دوستان، دریافت نسخه چاپی خبر، نمایش های متنوع از دسته بندی های خبری در خانه و نیز صفحات مستقل، و …. می باشد.
اینجا نیز قالب های متنوع با امکانات متفاوت می تواند جوابگوب نیازهای مختلف شما عزیزان باشد . با توجه به قالب انتخابی وب سایت شما میتواند یه مجله خبری کلاسیک، یه وب سایت خبری رسمی و یا یک مجله آنلاین با محتویات چند رسانه ای مدرن باشد؛ اما در نهایت همواره از یک هسته قدرتمند مرکزی تغذیه خواهد شد.

برای دیدن یک نمونه از بسته خبری از سایت آوا دیپلماتیک دیدن کنید.

 

بسته شرکتی (قیمت یک میلیون و دویست هزار تومان)

طراحی سایت شرکتی

بسته  طراحی سایت فروشگاهی شامل کلیه امکانات پایه وب سایت مانند: ایجاد ، ویرایش و مدیریت صفحات – مدیریت منوها – مدیریت فایل های چند رسانه ای – کنترل پنل قدرتمند کاربر محور – مدیریت تصاویر – گرافیک پایه ی وب سایت و … می باشد.
امروزه حتی در صورتیکه چندان هم ضرورت آن را احساس نمی کنید لازم است یک وب سایت داشته باشید. شاید هنوز کمی زود باشد اما در آینده ای نه چندان دور وب بی گمان اولین مرجع جستجوی مردم برای یافتن سرویس های مورد نظرشان خواهد بود. دسترسی آسان و سریع؛ همگامی با تغییرات و امکان جستجوی سفارشی و دلخواه تنها چند نمونه از مزایای وب برای کاربران امروز است.
در بسته شرکتی قبل از هر چیز به کسب و کار و معرفی شما فکر خواهیم کردو محتوی شما هرچند دستخوش تغییرات روزانه نخواهد بود و بد نیست گهگاهی مطالب مرتبط با کار خود را در آن منتشر کنید. دقت در ظرافت های بصری و سبکی صفحات و نیز دسترسی درست مشتریان به سرویس های شما اولویت ما در طراحی وب سایت شما خواهد بود .

برای دیدن یک نمونه وب سایت شرکتی از صنایع آلومینیوم سیمرغ دیدن کنید.

 

بسته شخصی

طراحی سایت شخصی

در طراحی سایت های شخصی اهداف گوناگونی دنبال میشود. موتور قدرتمند ما به شما این امکان را میدهد که یک وبلاگ حرفه ای داشته باشید. یا یک مجله محلی راه اندازی کنید. شاید در صدد باشید یک رادیوی محلی کوچک برای خود داشته باشید و یا نمایشگاهی از عکس ها و نقاشیهای خود را روی وب در معرض دید قرار دهید. در هر صورت موتور وب سایت ساز ما این امکان را به شما میدهد تا به بهترین نحو از پس این کار برآیید.

 

تنوع قالب های ما در وب سایت های شخصی به نحوی است که اطمینان داریم تا ضریب بالایی از رضایت خاطر شما را فراهم آورد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Help-Desk
//]]>